Oferta

Zapoznaj się z ofertą
chemii budowlanej
BASF PCI

Cięcie, fazowanie, obróbka płytek

Specjalizujemy się w profesjonalnej obróbce płytek. Przycinamy, fazujemy, docinamy na wymiar, wykonujemy cokoły i stopnice. Realizujemy szeroki zakres usług zapewniając wysoką jakość w przystępnej cenie. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji z Chorzowa, Katowic i całego Śląska. Zachęcamy do poznania szczegółowego zakresu naszych usług.

Cięcie płytek i gresu

Świadczymy usługi cięcia płytek na wymiar podany przez klienta. Za pomocą specjalistycznych maszyn z tarczami diamentowymi chłodzonymi wodą precyzyjnie docinamy płytki do żądanych rozmiarów przerabiając duże formaty na małe np. z 180x80 cm robimy 30x60, 30x30, 10x60 itp.
Nasza oferta obejmuje:

• cięcie gresu
• cięcie glazury
• cięcie klinkieru
• cięcie płytek z terakoty

W zależności od rodzaju materiału stosujemy technikę cięcia na sucho bądź na mokro dbając o wysoką precyzję wykonywanych prac. Zapewniamy precyzyjne cięcie nawet dużych płytek – maksymalny wymiar elementu, jaki możemy pociąć wynosi 220x160 cm.

Fazowanie pod kątem 45 stopni

Fazowanie, zwane również zacinaniem pod kątem 45 stopni ma na celu układanie płytek na narożnikach ścian, półek, geberitów bez mało estetycznych listew wykańczających. Wykorzystujemy specjalistyczną, niezwykle precyzyjną maszynę dzięki której usługa fazowania pod kątem 45 stopni wykonywana jest z najwyższą starannością i precyzją bez uszczerbień krawędzi. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z jakości fazowanych płytek. Wykonujemy fazowanie gresu, glazury, klinkieru, terakoty i płytek kamiennych.

Maksymalny wymiar płytki, jaką możemy pociąć to 220x160.

Cokoły

Przy zakupie cokołów „fabrycznych” z danej kolekcji może się zdarzyć, że ich odcień będzie się różnił od koloru płytki podstawowej. Jeśli chcecie mieć Państwo pewność, że cokoły mają ten sam odcień co płytka podłogowa, należy je zrobić właśnie z niej. Zapraszamy do Ceramo Studio - na indywidualne zamówienie przygotujemy dla Państwa cokoły o wysokości od 6 do 20 cm. Wystarczy tylko przywieźć do nas płytki bądź ich ścinki w danym kolorze, a my zajmiemy się realizacją. Potrafimy zrobić cokoły do płytek o długości do 220cm! Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy.

Stopnice

Płytki ułożone na schodach przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych stają się bardzo śliskie, przez co mogą być niebezpieczne w użytkowaniu. Aby temu zapobiec warto wykonać frezowanie rowków (ryfli) antypoślizgowych. Dodatkowo, dla podniesienia estetyki, można również wyoblić krawędź czołową stopnia. Tak przygotowane stopnice są dużo bezpieczniejsze i o wiele lepiej się prezentują. Ceramo Studio, jako jedna z pierwszych firm w Polsce i pierwsza na Śląsku ma możliwość wykonania ryflowania płytki i wyoblenia jej krawędzi nawet dla formatów 180x80 cm!

Jolly

Aktualne trendy zalecają układanie płytek na narożach ścian, ścianek,
półek, obudów wanien, geberitów itp bez listew narożnych.
Wymaga to fazowania krawędzi płytek
pod kątem 45 stopni.

Wykonujemy takie usługi na płytkach
sciennych,gresowych i kamiennych nawet na
formatach 180x120

Mozaika

Wykonujemy mozaiki do obudowy wanien, słupów, okrągłych brodzików
lub jako elementy dekoracyjne.
Jeśli wybrałeś płytki a ich producent nie oferuje mozaiki w tej kolekcji
lub jest ona po prostu zbyt droga, przywieź do nas płytki (mogą być również duże ścinki)
a my przerobimy je na mozaikę klejoną na siatkę w plastrach o wym ok 30x30 cm.

Posiadamy również w sprzedaży mozaiki szklane 2x2cm
w bardzo przystępnych cenach.

Kapinosy

W swojej ofercie posiadamy kapinosy układane na schodach, obrzeżach tarasów, blatów kuchennych lub jako listwy dekoracyjne. Kapinosy docinane są do kalibracji płytki i mogą mieć max. 34cm długości. Na magazynie w ciągłej sprzedaży mamy ok 15 kolorów a pozostałe kilkaset możemy sprowadzić na życzenie klienta lub wysłać płytkę do fabryki by jak najdokładniej dopasować kolor kapinosa do płytki.

ul. Legnicka 84-86
41-503 Chorzów
pn-pt 8-16

biuro@ceramostudio.pl

692 428 699 pn-pt 8-20, sb 9-15
32 20 50 821 pn-pt 8-16