Oferta

Zapoznaj się z ofertą
chemii budowlanej
PCI

Cięcie gresu, fazowanie i obróbka płytek - Śląsk

Specjalizujemy się w profesjonalnej obróbce ceramiki ściennej i podłogowej. Oferujemy cięcie płytek na wymiar, cięcie gresu, fazowanie pod kątem 45 stopni i inne formy przygotowania materiału. Wykonujemy również cokoły i stopnice. Realizujemy szeroki zakres usług zapewniając wysoką jakość w przystępnej cenie. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji z Chorzowa, Katowic i całego Śląska. Zachęcamy do poznania szczegółowego zakresu naszych usług taki jak profile okapowe balkonowe tarasowe.

Cięcie płytek na wymiar

Świadczymy usługi cięcia płytek na wymiar podany przez klienta. Za pomocą specjalistycznych maszyn z tarczami diamentowymi chłodzonymi wodą precyzyjnie przycinamy płytki do żądanych rozmiarów przerabiając duże formaty na małe np. z 180x80 cm robimy 30x60, 30x30, 10x60 itp.
Nasza oferta obejmuje:

• cięcie gresu
• cięcie glazury
• cięcie klinkieru
• cięcie płytek z terakoty

W zależności od rodzaju materiału stosujemy technikę cięcia na sucho bądź na mokro dbając o wysoką precyzję wykonywanych prac. Zapewniamy precyzyjne cięcie płytek o dużych rozmiarach – maksymalny wymiar elementu, jaki możemy pociąć wynosi 220x160 cm.

Fazowanie pod kątem 45 stopni

Fazowanie pod kątem 45 stopni, zwane również zacinaniem ma na celu układanie płytek na narożnikach ścian, półek, geberitów bez mało estetycznych listew wykańczających. Wykorzystujemy specjalistyczną, niezwykle precyzyjną maszynę, dzięki której usługa fazowania pod kątem 45 stopni jest wykonywana z najwyższą starannością i precyzją bez uszczerbień krawędzi. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z jakości fazowanych płytek. Wykonujemy fazowanie gresu, glazury, klinkieru, terakoty i płytek kamiennych.

Cięcie gresu i płytek oraz fazowanie (45 stopni) wykonujemy na elementach nie większych niż 220x160.

Maksymalny wymiar płytki, jaką możemy pociąć to 220x160.

Cokoły

Przy zakupie cokołów „fabrycznych” z danej kolekcji może się zdarzyć, że ich odcień będzie się różnił od koloru płytki podstawowej. Jeśli chcecie Państwo mieć pewność, że cokoły mają ten sam odcień co płytka podłogowa, należy je zrobić właśnie z niej. Zapraszamy do Ceramo Studio – na indywidualne zamówienie przygotujemy dla Państwa cokoły o wysokości od 6 do 20 cm. Wystarczy tylko przywieźć do nas płytki bądź ich ścinki w danym kolorze, a my zajmiemy się realizacją. Potrafimy zrobić cokoły do płytek o długości do 220 cm! Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy.

Stopnice

Stopnice są ważnym elementem konstrukcji schodów, decydując zarówno o ich wyglądzie, jak i funkcjonalności czy bezpieczeństwie. Płytki ułożone na schodach przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych stają się bardzo śliskie, przez co mogą być niebezpieczne w użytkowaniu. Aby temu zapobiec warto wykonać frezowanie rowków (ryfli) antypoślizgowych. Dodatkowo, dla podniesienia estetyki, można również wyoblić krawędź czołową stopnia. Tak przygotowane stopnice są dużo bezpieczniejsze i o wiele lepiej się prezentują. Ceramo Studio, jako jedna z pierwszych firm w Polsce i pierwsza na Śląsku ma możliwość wykonania ryflowania płytki i wyoblenia jej krawędzi nawet dla formatów 180x80 cm!

Jolly

Aktualne trendy zalecają układanie płytek na narożach ścian, ścianek, półek, obudów wanien, geberitów itp. bez listew narożnych. W tym celu płytki wymagają fazowania pod kątem 45 stopni. Wykonujemy takie usługi na płytkach ściennych, gresowych i kamiennych nawet na formatach 180x120.

Mozaika

Wykonujemy mozaiki do obudowy wanien, słupów, okrągłych brodzików lub jako elementy dekoracyjne. Jeśli wybrali Państwo płytki a ich producent nie oferuje mozaiki w tej kolekcji
lub jest ona po prostu zbyt droga, przywieźcie je do nas (mogą być również duże ścinki) a my przerobimy je na mozaikę klejoną na siatkę w plastrach o wym. ok 30x30 cm.
W sprzedaży mamy również mozaiki szklane 2x2 cm w bardzo przystępnych cenach.

Kapinosy

W ofercie mamy kapinosy układane na schodach, obrzeżach tarasów, blatów kuchennych lub jako listwy dekoracyjne. Poszczególne elementy są docinane do kalibracji płytki i mogą mieć max. 34 cm długości. W ciągłej sprzedaży mamy ok. 15 kolorów, które znajdują się w naszym magazynie. Pozostałe kilkaset możemy sprowadzić na życzenie klienta. Możemy też wysłać płytkę do fabryki by jak najdokładniej dopasować kolor kapinosa do płytki.

ul. Legnicka 84-86
41-503 Chorzów
pn-pt 8-16

biuro@ceramostudio.pl

692 428 699 pn-pt 8-20, sb 9-15
32 20 50 821 pn-pt 8-16