Oferta

Zapoznaj się z ofertą
chemii budowlanej
PCI

Doświadczenie, wiedza, kwalifikacje – kilka słów o nas

Ceramo Studio z siedzibą w Chorzowie przy ul. Legnickiej 84-86 działa od 2003 roku, zajmując się usługową obróbką płytek ceramicznych, gresowych i kamiennych, a także produkcją cokołów, stopnic ryflowanych i klejonych oraz mozaiki. W ostatnich latach poszerzyliśmy zakres działalności o sprzedaż: 

- chemii budowlanej,
- profili okapowych,
- odwodnień prysznicowych,
- akcesoriów glazurniczych: krzyżyków, gąbek diamentowych, koronek do wiercenia otworów itp.

Swoją ofertę kierujemy do salonów sprzedających płytki ścienne, podłogowe i elewacyjne, firm remontowo-budowlanych, płytkarzy oraz inwestorów indywidualnych. Na przestrzeni lat zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie w branży, co pozwala nam zrealizować niemal każde zlecenie związane z obróbką płytek. Jesteśmy firmą, która od samego początku działalności dba o jakość realizowanych usług. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców szybko i rzetelnie wywiązujących się z powierzonych zadań. Działamy na obszarze Polski ale realizowaliśmy także zlecenia dla inwestorów z Niemiec, Hiszpanii czy Norwegii.

Co nas wyróżnia?

Jeśli szukacie Państwo rzetelnej firmy, która doskonale zna się na obróbce płytek i produkcji materiałów wykończeniowych – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy ogromną wiedzę na temat potrzeb dzisiejszych klientów indywidualnych i firm. Dlatego też możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi świadczone na najwyższym poziomie. Mamy bogato wyposażony park maszynowy, w którym wykorzystujemy nowoczesne technologie cięcia gres i płytek. Załogę tworzą fachowcy, którzy znają się na swojej pracy. Zakres usług jest szeroki, dlatego najlepiej jest skontaktować się z naszym przedstawicielem i omówić wszystkie szczegóły współpracy. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich artykułów. Zapraszamy do kontaktu.

Współpraca z Ceram Studio to:

- czysta przyjemność,
- szybka realizacja zleceń,
- korzystne ceny,
- fachowe wsparcie.

Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy. 

ul. Legnicka 84-86
41-503 Chorzów
pn-pt 8-15

Polityka Cookies

biuro@ceramostudio.pl

692 428 699
pn-pt 8-20, sb 9-15

[show_cookies]